Montaż pomp ciepła Śląsk

montaż pomp ciepła śląsk
Montaż pompy MItsubishi Zubadan Śląsk

Montaż pomp ciepła Śląsk

Oferujemy państwu montaż pomp ciepła. Śląsk to nasz główny obszar działania.  Zapewniamy wykonanie instalacji pomp powietrze/woda zgodnie z wytycznymi producentów. Posiadamy niezbędne certyfikaty autoryzacyjne. W naszej ofercie znajdą państwo pompy tj:

  1. Samsung EHS oraz EHS HT,
  2. Mitsubishi Electric Zubadan
  3. Panasonic T-CAP,
  4. Daikin Altherma,
  5. Toshiba Estia,
  6. Fujitsu Waterstage
  7. Kaisai
  8. Midea

Standardowe pompy są dostępne w mocach od 4 do 16 kW, jednakże wybrane modele można łączyć w układy kaskadowe, co pozwala na ogrzewanie także bardzo dużych budynków.
Instalację pompy ciepła możemy rozszerzyć o montaż instalacji ogrzewania podłogowego, zoptymalizowanej do prawidłowej pracy pompy. Kręgi w takiej instalacji są gęściej układane, dzięki czemu można korzystać z wody o niższym parametrze. Oferowane powietrzne pompy ciepła w wielu przypadkach umożliwiają także pracę w funkcji chłodzenia. Klientom nastawionym na maksimum komfortu, oferujemy dostawę i montaż klimakonwektorów. Klimakonwektory zasila pompa ciepła, dzięki czemu nie ma potrzeby montażu na budynku dodatkowych agregatów do klimatyzacji. Oczywiście na życzenie klienta możemy dostarczyć niezależne układy klimatyzacyjne, które mogą pracować w funkcji chłodzenia i grzania.

Jeśli rozważają państwo montaż pomp ciepła na Śląsku, możemy zapewnić kompleksowe rozwiązania w postaci jednostek split z zasobnikami AllinOne bądź standardowymi hydroboxami, a także pompy typu monoblok. Proponowane pompy mogą być zasilane 1 lub 3 fazowo, co jest istotne, jeśli na budynku jest dodatkowo zainstalowana instalacja fotowoltaiczna. Wszystkie proponowane przez nas pompy charakteryzują się podwyższoną klasą energetyczną A+++ lub A++, dzięki czemu kwalifikują się do uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze na rok 2022/2023.

Oferowane przez nas instalacje można połączyć z inteligentnym zarządzaniem budynkiem, sterując wszystkim z jednego miejsca. System sterowania można rozwiązać także poprzez sterowanie wi-fi  i aplikację wybranego producenta, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcemy sterować temperaturą domu, spoza budynku.

Zlecając nam montaż pomp ciepła Śląsk, zyskują państwo spokój i pewność, że realizacja zostanie wykonana w sposób profesjonalny co zapewni długie lata bezawaryjnej i ekonomicznej pracy.

 

Zamów bezpłatną wycenę instalacji pompy ciepła u siebie w domu. Odwiedzimy Cię i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

TOP