O firmie

Historia firmy

Inter-Klima sp. z o.o. to dystrybutor takich marek klimatyzacyjnych jak Samsung czy Mitsubishi, Haier. Wierzymy, że dzięki naszej pracy, wyróżniamy się na tle konkurencji, kompleksowym i indywidualnym podejściem do potrzeb naszych Klientów oraz solidnością wykonywanych zleceń. Oferujemy pełne wsparcie od momentu zaproponowania koncepcji projektowej, poprzez montaż i serwis oferowanych rozwiązań. Jesteśmy polską firmą rodzinną. Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku, początkowo jako firma stricte usługowa, świadczyliśmy usługi w zakresie montażu i naprawy urządzeń chłodniczych. Szereg pomyślenie zrealizowanych zleceń, a także dodatkowych szkoleń i uzyskanych certyfikatów pozwolił nam na rozszerzenie naszej oferty w kolejnych latach o  instalacje klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz fotowoltaikę.

Kierując się cały czas mottem "pracuj dla innych tak, jakbyś chciał by inni pracowali dla Ciebie" do naszej pracy podchodzimy zawsze z sercem i pełnym zaangażowaniem. Czujemy się odpowiedzialni za sprzęt i rozwiązania, które Państwu proponujemy, bo z jednej strony świadczą one o naszym profesjonaliźmie, a z drugiej to szacunek do wydanych przez Państwa pieniędzy. W dobie "jednorazówek i powszechnej chińszczyzny" my stawiamy wiąż na solidność i rozwiązania, z których będą mogli się Państwo cieszyć przez długie lata, polecając nas przy okazji swoim znajomym.  A jeśli sprzęt mimo wszystko uległby awarii, nie uchylimy się przed opieką posprzedażną.

Od 2006 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów marki Samsung. Dysponujemy sprzętem bezpośrednio z naszego magazynu. Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki handlowe,
  • wsparcie techniczne dla firm instalacyjnych,
  • sprawną logistykę dostaw,
  • wsparcie marketingowe,
  • bonusy za stałą współpracę

W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę pomp ciepła. Specjalizujemy się od lat w montażach oraz serwisowaniu jednostek Mitsubishi Zubadan oraz Samsung EHS.

TOP