Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDGH/EU, czy warto wybrać?

Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDGH/EU

Czy warto wybrać pompę Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDG/EU do ogrzewania swego domu ?

Poszukując pompy ciepła do swego domu, nasi klienci zwracają coraz większą uwagę na pompę Samsung EHS AE090JXEDGHEU AE090JNYDGHEU. Jest to model 3-fazowy o mocy grzewczej 9kW , który przekonuje do siebie nowoczesnymi rozwiązaniami, bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz rozsądną ceną.

 

Urządzenie charakteryzuje:

  • cicha praca, tryb pracy nocnej,Samsung EHS AE090JXEDGHEU AE090JNYDGHEU
  • system zdmuchiwania śniegu z wentylatora,
  • wysoka efektywność energetyczna dzięki zastosowaniu układu inwerterowego,
  • COP dla wszystkich modeli > 4
  • sprawność na poziomie 90% mocy znamionowej  przy temp. -10 oC
  • możliwość pracy do temp. -25 oC  wg danych producenta ( w praktyce pracuje także w niższych temperaturach)
  •  możliwość generowania ciepłej wody użytkowej (CWU) oraz wody do centralnego ogrzewania (CO) do temp 55oC.
  • opcjonalna możliwość podłączenia karty wi-fi umożliwiającej sterowanie pompą  w / spoza domu poprzez aplikację w telefonie
  • 60 miesięcy gwarancji na pompę

  Jak oceniamy Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDGH/EU?


Samsung EHS AE090JXEDGHEU AE090JNYDGHEU
stanowi bezpośrednią konkurencję np. dla popularnej na rynku pompy Panasonic T-CAP KIT-WXC09F9E8. By móc konkurować z pompami Panasonica i nie tylko, Samsung w piątej generacji swej pompy zaproponował klientom sprzęt dopracowany technicznie i solidnie wykonany. Stojąc przy pompie, widać, że nie poskąpiono na materiałach i omawiana pompa to produkt trwały. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują także na to, że przy prawidłowym montażu, pompy pracują bezusterkowo, trzymają zadane parametry, natomiast podpięte liczniki zużycia energii wskazują, że pompy są bardziej ekonomiczne niż podaje to producent, co się rzadko zdarza. Agregat pompy może być zainstalowany w odległości do 75m od jednostki wewnętrznej czyli hydroboxu. Pozwala to bezproblemowo umieścić agregat w miejscu, gdzie będzie najmniej widoczny, lub aby jego cicha praca była jeszcze mniej słyszalna. Dużą zaletą wszystkich pomp Samsunga jest ich intuicyjny sterownik. W prosty sposób można programować oczekiwane parametry pracy, także z wykorzystaniem programatora tygodniowego, by pompa pracowała np. głownie w taryfie nocnej, jeśli dysponujemy dwutaryfowym licznikiem energii.  Jednocześnie największym minusem pompy jest fakt, że  menu sterownika nie jest w wersji polskiej lecz angielskiej.  Instrukcja do sterownika oczywiście jest po polsku.   Pompą możemy sterować także poprzez aplikację Samsung Smart Home, ale jest do tego wymagana opcjonalna karta wi-fi.

Latem pompa Samsunga umożliwia pracę w funkcji chłodzenia poprzez instalację podłogową lub dołączone klimakonwektory.  Cena katalogowa pompy Samsung EHS AE090JXEDGHEU AE090JNYDGHEU to 24190 pln netto. Wspomniany wcześniej Panasonic T-CAP KIT-WXC09F9E8 jest katalogowo o 4210 pln droższy od Samsunga. To kwota, którą można przeznaczyć np. na solidny zbiornik CWU. Czy warto wybrać omawianą pompę? Najlepiej spytać o to poszczególnych właścicieli. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, mamy pozwolenie na podanie kilku numerów telefonów do  użytkowników pomp ciepła Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDGH/EU.

Jeśli zaproponowany model nie do końca odpowiada Twoim potrzebom, sprzwdz co jeszcze mamy w naszej OFERCIE.

Samsung EHS AE090JXEDGH/EU AE090JNYDGH/EU
TOP